Stříbro. Obhajobu titulu Jihlavským překazily Malenovice

Malenovice – Všechny rébusy hokejbalové Moravské ligy mužů jsou vyřešeny. O víkendu se určil její vítěz, a bohužel pro jihlavský SK to jsou Malenovice, které si užívají vítězný pocit. Obhájce titulu musel po dvou porážkách na soupeřově hřišti smeknout před novým vládcem Moravy.

24.5.2018

Záloha jihlavských hokejbalistů dvakrát v Malenovicích prohrála a tím se připravila o možnost obhájit loňský titul.Foto: Jan Černo

Sobotní třetí duel finálové série, která byla po utkáních v Jihlavě vyrovnaná, měl obrovskou váhu. Vítěz si vypracoval mečbol. A tuto výhodu získaly po zásluze Malenovice, které porazily jihlavskou rezervu 6:3.

ROZHODLY DVA TRESTY

Od úvodních minut měli domácí navrch, a to hlavně díky fantastické atmosféře a podpoře svých fanoušků, ale Bártů pustil za svá záda jen jediný míček.

Ve druhém dějství rozpoutal další radost v malenovickém táboře Hladký,ale Pošvic brzy snížil, a od té chvíle začala zlobit také Jihlava.

Poslední třetina a bojo důležitou výhru gradovaly, a i když domácí znovu utekli na rozdíl dvou branek, tak v rychlém sledu se trefili Zápotočný s Mandátem, a bylo to 3:3! Rozjetou rezervu ale za chvilku zabrzdila dvě vyloučení, se kterými si Malenovičtí poradili náramně, dvakrát skórovali a třetí pojistku pak přidala střelou do odkryté branky. Mečbol pro domácí byl na světě!

Nedělní cíl jedné strany byl ukončit sérii a slavit titul. Hosté zase prahli o zdramatizování a prodloužení finálového klání.

A když hned v 1. minutě udeřil Zápotočný, zdálo se, že Jihlava půjde za svým snem rázně. Jenže to byla facka, která Malenovice probrala, a obrat na sebe nenechal dlouho čekat.Do listiny střelců se zapsali postupně Nohal, Hladký a Hruboš – 3:1!

Poslední jmenovaný navíc v druhé třetině dvěma dělovkami zkompletoval hattrick a vyhnal z branky gólmana Bártů. Toho tak nahradil po zbytek zápasu teprve sedmnáctiletý talent Košťál! A frustrace vystřídaného brankáře byla znát, protože do té doby to bylo ze strany SK smolné utkání. Hrál lepší zápas než v sobotu, jenže doplácel na špatnou koncovku a v životní formě chytajícího Zálešáka. Naopak domácí vytěžili ze svých velkých příležitostí maximum.

Trochu nervozity pro domácí přinesl v úvodu závěrečného dějství kapitán Jihlavy Král, který snížil na 2:5, ale další šance vyzněly do prázdna, a tak uzavřel finálový účet po rychlém brejku domácí Šimíček.

„Prohra z finále mrzí, alei tak to pro nás byla další úspěšná sezóna. Vlastně se už pátý rok v řadě držíme na Moravě ve špičce, což je při každoroční obměně kádru úctyhodný počin. Play-off probíhalo před fantastickou diváckou kulisou, což byl další velký zážitek a myslím, že jsme si to všichni patřičně užili,“ hodnotí kapitán jihlavského týmu Petr král.

„Já jsem pyšný na naše mladé hráče, kteří ve své první sezóně mezi muži obstáli a celkově bych řekl, že jsme prožili povedený ročník. Vyhráli jsme základní část, dostali jsme se do finále, super! Musím také složit kompliment Malenovicím, které hrály velmi dobře a ten titul si zasloužily o něco více, než my. Rád bych také poděkoval všem fanouškům, kteří nás po celou sezónu podporovali,“ doplňuje Král.

MORAVSKÁ LIGA – FINÁLE

MALENOVICE– SK JIHLAVA B B 6:3
(stav série 2:1)
Branky a nahrávky: 13. Šimíček (Havlík), 20. Hladký (Novák, Šimíček), 31. Machuta (Hladký, Šimíček), 40. Machuta (Hladký, Havlík), 42. Hruboš, 45. Šimíček (Hladký) – 26. Pošvic (Peschout, Mandát), 39. Zápotočný (Král, Koudelka), 40. Mandát (Pošvic, Trybuček). Rozhodčí: Kovařík, Blažek. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:1. Střely na branku: 54:36. Diváků: 138. Třetiny 1:0, 1:1, 4:2.

MALENOVICE – SK JIHLAVA B B 6:2
Branky a nahrávky: 3. Nohal (Novák), 6. Hladký, 10. Hruboš (Havlík), 17. Hruboš, 29. Hruboš (Skyba, Košatka), 40. Šimíček (Machuta) – 1. Zápotočný, 31. Král (Koudelka). Rozhodčí: Boháček, Chocholouš. Vyloučení: 0:1, navíc Zápotočný (JIH) 10 minut OT. Využití: 1:0. Střely na branku: 31:29. Diváků: 135. Třetiny 3:1, 2:1, 1:1. SK Jihlava B: Bártů (Košťál) – Zbořil, Anděl, Klíma, Harasim, Vala, Hrbáč – Koudelka, Zápotočný, Král – Trybuček, Mandát, Pošvic – Herman, Peschout, Průcha – Smutný, Zeman. Trenér: Fejt.

24.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 200 Kč Přepážkoví pracovníci na poštách Pracovník/ce přepážky. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17200 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: - vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, - aktivní nabídka služeb smluvních partnerů, - prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, - příjem poštovních poukázek, - příjem poštovních zásilek, Požadujeme praxi v obchodu (prodejní dovednosti), případně praxi s finančními či pojistnými produkty., Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.. Pracoviště: Česká pošta, s.p. - pošta 01 jihlava, Masarykovo náměstí, č.p. 4321, 586 01 Jihlava 1. Informace: Marie Pazderníková, +420 954 258 601,734 877 362. Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 16 000 Kč Dopravní dispečeři Administrativní pracovník v dopravě se znalostí NJ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:, aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem, znalost práce na PC, komunikační a organizační schopnosti., Pracovní náplň:, - denní komunikace s centrálou v Rakousku, - komunikace s řidiči, - vedení administrativy a běžně kancelářské práce., Zájemci se mohou hlásit: zasláním životopisu na email: sarka.lazarkova@kt-cz.com, telefonicky na čísle: 724103416 - paní Lazárková. Pracoviště: Kombi trans s.r.o., Znojemská, č.p. 833, 586 01 Jihlava 1. Informace: Šárka Lazárková, +420 724 103 416. Technika a elektrotechnika - Dělník/ce v kartonáži, 2 směny, dovolená navíc 16 500 Kč Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka/ce. Jednoduchá práce je vhodná pro všechny ženy i muže - bez ohledu na vzdělání i předchozí praxi. Nabízíme práci ve dvousměnném provozu (ranní + odpolední), odpovídající mzdu, týden dovolené navíc a hlavně - různorodou práci v mezinárodní společnosti. Nástup možný IHNED! Náplň práce: Odebírání kartonových výrobků od strojů. Vkládání výrobků a forem. Kontrola kvality vyrobených výrobků. #sThnK Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělník výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme: , • praxe ve stavebnictví nebo strojírenství výhodou, • manuální zručnost, pečlivost, flexibilita, • řidičský průkaz typ B výhodou , • vysoké pracovní nasazení. Pracoviště: Dafe - plast jihlava, s.r.o., Resslova, č.p. 1046, 588 13 Polná. Informace: Jiří Fejta, +420 567 570 711.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Brož udržel čisté konto, Dukla porazila Slavii

Vysočina – V 15. kole Chance ligy Třebíč doma poprvé v sezoně prohrála. Fotbalové skóre 2:1 platilo už po první třetině. Jihlavská Dukla vstřelila Slavii tři branky, rovnoměrně jednu v každé třetině.

Jihlava hostí pražskou Slavii, Třebíč vyzve Havířov

Jihlava, Třebíč – První hokejová liga má další třízápasový týden a v jeho prostředku se oba týmy z vysočiny představí přes svými fanoušky. Soupeři navíc nebudou rozhodně jednoduší, oba jsou v tabulce před svými vyzyvateli.

Znovu zlatý Krpálek. Triumfoval v Cancúnu

Cancún, Vysočina – Ten-hle turnaj se opravdu českým judistům povedl. Na Grand Prix v mexickém Cancúnu jihlavský rodák Lukáš Krpálek vybojoval v supertěžké váze zlato, již dříve odchovanec žďárského juda David Pulkrábek získal životní bronz.