V sobotní odvetě druhého kola Evropského poháru, která se opět hrála v Limassolu, se prakticky opakoval scénář s úvodního duelu. první poločas nabídl vyrovnanou podívanou, čemuž odpovídalo také přestávkové skóre 12:12.

Ve druhé půli měl ovšem opět navrch kyperský celek. Famagusta českému klubu brankově odskočila a zápas dovedla ke konečné výhře 26:21. S přehledem tak postoupila do dalšího kola Evropského poháru.

Po vyřazení Nového Veselí v něm zůstalo z českých klubů ve hře Zubří, které postoupilo do třetího kola bez boje po odstoupení soupeře, a také Dukla Praha, která byla do třetího kola přímo nasazena. Karviná kvůli nejisté situaci způsobené pandemií koronaviru a také z finančních důvodů ze soutěže odstoupila.

FAMAGUSTA – NOVÉ VESELÍ 26:21
Nejvíce branek: Moraitis 7, Argyru 5/2, Totos 4 – Kocich 6, Dodica 3, Halla 3, Halíček 3. Poločas: 12:12. Hráno v Limassolu.
Do 3. kola Evropského poháru postoupila Famagusta.