Její manažer Rostislav Dvořák získal v posledních letech dva prestižní tituly v soutěžích Manažer roku a Podnikatel roku.

Jaké oděvy vyrábíte?
Máme dva základní výrobní programy. Prvním je výroba pánských společenských oděvů. V nabídce máme obleky z přírodních a směsových materiálů nejvyšší kvality. Od prestižních společenských obleků, smokingů a fraků po oděvy ke každodennímu nošení a volný čas.

Nabízíte pouze výrobky v konfekčních velikostech?
Ne, nabízíme také měřenkovou výrobu a klasické zakázkové krejčovství. Hodně nyní rozvíjíme právě měřenkovou výrobu. Společenské oděvy prodáváme za běžné ceny na trhu a vyrobíme je zákazníkům podle jejich přání přímo na jejich postavu. Jde o obleky nejvyšší kvality, o čemž svědčí třeba i to, že našimi zákazníky jsou osobnosti z celé Evropy, včetně prezidenta České republiky.

Kam modely dodáváte?
Do České republiky jde zatím pouze pět procent výroby. České obchody prodávají převážně oděvy vyrobené na východě, které tam velmi lacino koupí a u nás za trojnásobek prodají. My vyrábíme výhradně v Čechách a českýma rukama. Naše produkty vyvážíme zejména do Švýcarska, Anglie, Německa, Rakouska a Itálie.

Mají exportní země různé požadavky?
Určitě. Rozdíly jsou jak v módních trendech, tak v použitých materiálech. Například Anglie a Švýcarsko jsou konzervativnější země. Naopak Itálie je hodně nekonvenční. Barvy, které vyžadují zde, by se jinde neprodaly.

Co nabízí druhý výrobní program?
Profesní a sportovní oděvy do extrémních podmínek, které chrání proti ohni, dešti, mrazu, prachu, větru, ale také bakteriím. Používáme zde jen ty nejnovější technické materiály vyvinuté převážně v USA, které mají doslova vynikající ochranné faktory.

Kolik modelů ročně vyrobíte?
250 lidí vyrobí za rok 150 tisíc kusů oděvů. Ročně vyvineme kolem dvou set nových modelů.