Přibylo vám do rodiny miminko? Pošlete nám jeho fotografii na e-mail miminka@vlmedia.cz, uveřejníme ji ve speciální rubrice na webu i v tištěných novinách. Posláním fotografie vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografie miminka na platformách Deníku v rámci projektu Miminka. Zároveň se miminko může zúčastnit soutěže.

Hlasujte v anketě O nejsympatičtější miminko

Milí čtenáři, v naší anketě "O nejsympatičtější miminko" můžete každý týden dávat hlasy miminku, které má vaše nejvyšší sympatie.


close Miminka z Vysočiny a okolí info Zdroj: Deník zoom_in Miminka z Vysočiny a okolí Každý týden na tomto místě (v anketě pod článkem) můžete hlasovat pro novou skupinu miminek. Na konci měsíce děťátko z našeho regionu, které získá absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále.

Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi podobných anket z různých koutů republiky. A následný vítěz tohoto celostátního klání získá originální titul Miminko měsíce.

Dárky pro vítěze

Zároveň získají vítězové týdenních anket close sebamed Baby info Zdroj: Se svolením značky sebamed Baby zoom_in sebamed Baby za měsíc únor v jednotlivých krajích balíček skvělých produktů značek MAM a sebamed Baby v celkové hodnotě 537 Kč.

V balíčku najdete:

Sebamed baby dětský krém extra jemný s měsíčkem, určený (nejen) pro citlivou pokožku a vhodný i pro alergiky. Krémík zklidňuje podrážděnou a začervenalou kůži a lze jej použít po koupání i kdykoliv během dne.

close značka MAM info Zdroj: Se svolením značky MAM zoom_in značka MAM MAM zubní žínku Oral Care Rabbit pro pravidelné čištění citlivých dětských dásní hned po narození - aby se odstranily bakterie. Miminko si díky této „rukavici“ zvykne na čištění ještě před prvním zoubkem a protože je ze speciálního mikrovlákna, usnadní zároveň prořezávání prvních zoubků i jejich čištění.

Smích sluší každému. Je tu soutěž pro kluky, holky, miminka, rošťáky i klidné duše:

MAM Friend MAX the Frog. Až prcek povyroste, ocení jistě poslední produkt v balíčku - žabáka Maxe. Jedná se o ručně vyrobenou vývojovou hračku a kousátko v jednom. Max je navržený tak, aby podpořil smyslový vývoj batolátka a stimuloval koordinaci mezi zrakem, hmatem a jemnou motorikou.

Rodiče dítka, které získalo nejvyšší počet hlasů v týdenní anketě, VYPLŇTE nám ZDE po ukončení hlasování jméno a příjmení miminka a vaše kontaktní údaje. Na základě těchto údajů vám dárek pošleme. Vítězům gratulujeme!

Proč je hudba pro nastávající maminku i miminko důležitá a co dalšího může pomoci zdárnému průběhu těhotenství i vývoji plodu? Více se dočtete zde:

Milí rodiče, rozdávání dárků za vítězství miminek v týdenních krajských anketách odstartovalo 1. dubna 2023. S tím souvisí i skutečnost, že jako první si mohou o dárek zažádat rodiče, jejichž miminko zvítězí v příslušné týdenní krajské anketě za 13. týden roku 2023. A posléze si mohou o dárek žádat rodiče vítězných miminek za týdny následující.

Pohybový vývoj dětí se skládá z několika fází, přičemž každá je důležitá a neměla by se uspěchat.

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.