Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Větrný park u Valče se rozrůstá: Staví se tu nová elektrárna vysoká 138 metrů. V Košťálově na Semilsku hořela skládka: Požár zachvátil prostor o velikosti zhruba 40 krát 20 metrů. Lidé dostali pokyn nevětrat. Legendární restaurace v Boskovicích končí: Nová provozovatelka plánuje prostory bývalé restaurace proměnit v pivnici. Rekord mistrovství Evropy: Šestnáctiletý Španěl Lamine Yamal je historicky nejmladším fotbalistou na ME. Autostopem přes 18 států: Dobrodruh z Plzně objel se svou fenkou svět.
Večírek s celebritami: Americký prezident Joe Biden na něm vybral na kampaň přes 30 milionů USD, uvedl štáb.
U Želíz se vyboural motorkář: Se zraněním skončil v nemocnici. Škodovka u Valašského Meziříčí skončila na boku: O zraněnou ženu se postarali záchranáři. Nehoda autobusu na Islandu: V Praze přistálo letadlo s devíti turisty, s nimiž bus havaroval a 12 lidí se zranilo. Celkem v buse cestovalo 22 osob. Fotbalisté se na ME přesunuli do Lipska: Úvodní část otevřenou pro média absolvoval bez viditelného omezení a úlev i kapitán Tomáš Souček. Velmi náročný zásah hasičů na Olomoucku: V elektrárně Dlouhé stráně zachraňovali čtyři dělníky z tubusu.
Turnaj v Nottinghamu: Tenistka Karolína Plíšková titul nezískala. Domácí Britce a obhájkyni trofeje Katie Boulterové podlehla 6:4, 3:6, 2:6.
České volejbalistky na titul nedosáhly: Konkrétně ve zlaté Evropské lize. Ve finále v Ostravě podlehly Švédsku 2:3, rozhodující tie-break prohrály 11:15.
Světový den boje proti suchu: Vavřinec Hradilek sjel nasucho Nuselské schody. Akce má upozornit na problém zadržování vody v krajině. Tisíce věřících se vydaly na pouť: Inspirujme se životem sv. Antonína, vybídl nuncius tisíce poutníků na Slovácku. Dánští fotbalisté remizovali 1:1 se Slovinskem: Poslední semifinality poslal do vedení v 17. minutě Eriksen, v 77. minutě srovnal Janža.
V Opočně odhalili lavičku hudebního skladatele: Konkrétně rodáka Luboše Sluky. Podobá se notové osnově.
U Benátek nad Jizerou havaroval motorkář: V místě se tvořily kolony. Zraněného muže si převzali k ošetření zdravotníci. Krvavý masakr na Švédských šancích: V Přerově si připomínali oběti.
Čeští volejbalisté zvládli bitvu o bronz: A to konkrétně v Evropské lize a s Estonskem, mají pátou medaili. Odvrátili tři mečboly, pátý set vyhráli 15:12.
Kolotoč s labutěmi poranil muže s dítětem: Provozovatel atrakce se brání.
Dramatické chvíle na palubě letadla z Turecka: Sanitka přijela pro cestující na českobudějovickou ranvej.
Ekodomy v Malíně: Den otevřených dveří přilákal zájemce o úsporné bydlení. Do Adršpachu letěl vrtulník: Horolezec spadl z patnáctimetrové Studentské věže. Vražda v Semilech: Žena vzala na svého partnera nůž, je v rukou policie.