Dříve jste poměrně často a výrazně měnila image. Stále vás to baví?
Vlasy už si nechávám jen zastřihnout (smích), maximálně si je občas trochu navlním, ale víc nic. Snažím se zklidnit, přece jen mi je přes čtyřicet. Myslím, že těch experimentů bylo už dost. Žila jsem si krásně a vesele, ale stačilo.

Jsem introvert. Přiznat panickou ataku na veřejnosti jsem dlouho zvažovala, říká Iva Frühlingová:

Zdroj: Youtube

Ani na výrazné šperky si nepotrpíte?
Vždycky se mi líbily spíš minimalistické, které na první pohled nekřičí. Stejně jako u oblečení je pro mě důležitá především nositelnost, jednoduchost a kvalitní materiál. I proto jsem se přišla podívat na šperky Anny Kristyny Sion, která slaví úspěchy i v Thajsku. Jsou moc hezké a z kvalitních materiálů.

Jaký je váš oblíbený šperk?
Přivezla jsem si kdysi z Tokia šperk od jedné známé luxusní značky. Bylo mi asi šestnáct let, když jsem v Japonsku trávila čtvrt roku a zaujaly mě tam náušnice. Byla to láska na první pohled! Viděla jsem je, a hned je musela koupit. Od té doby je mám, miluju je a vždycky si je beru na společenské akce. Dnes tedy zůstaly doma, chtěla jsem se inspirovat něčím novým.

Iva Frühlingová
Iva Frühlingová o psychických problémech: Myslela jsem, že umírám a je konec

Čím vás ony náušnice tak okouzlily?
Jsou trochu rockerské a zajímavé. Mají pásek, nic pro slečinky. (smích)

Spousta žen dostává šperk třeba za porod miminka. Patříte mezi ně?
Dostala jsem od manžela klasický zásnubní a snubní prsten. Měli jsme jen jednoduchý kroužek. A že bych jinak dostávala šperky, to ne. Když už se mi nějaký hodně líbí, koupím si ho sama. S manželem jsme spolu šestnáct let… Už nikoho nezajímá, že chci šperk. (smích)

Iva Frühlingová jako zrzka:

Iva FrühlingováIva FrühlingováZdroj: Profimedia

Kde vás nyní příznivci mohou vidět?
Pořád pracuji na rádiu Expres FM. Teď jsem tedy měla pauzu, protože připravuji audioknihu, která by měla brzy vyjít.

O čem bude?
Namluvila jsem svoji první hnihu Příběhy modelek. V souvislosti s hudbou nám také s Pekařem vyšel videoklip k písni JÁ A TY, a ještě připravuji s jedním klukem, Francouzem, french-czech romantické songy. Je toho hodně. Ráda bych také dopsala další knihu, ale nemůžu se k tomu dokopat. Bude to kuchařka. A věnuji se teď hodně i focení, je to takové moje velké hobby.


Nahrává se anketa ...