více >>

MINIPIVOVARY: Radniční Jihlava

Všechna piva z Radničního minipivovaru v Jihlavě mají jedno společné - nejsou filtrovaná ani pasterovaná, a proto se v pivu zachovávají všechny původní výživné látky. Pivo je na první pohled mírně zakalené a méně průzračné než piva filtrovaná, ale právě díky tomu obsahuje výhradně přírodní látky (vysoký obsah vitamínů řady B, cukry, kvasinky atd.). Pivo je hutnější a působí velmi blahodárně na lidský organizmus.

Celoroční nabídku našeho Radničního pivovaru tvoří piva IGNÁC - světlý ležák 12°, ZIKMUND - polotmavý speciál 13° a PŠENIČNÉ pivo - Weizenbier 12°.

Specializujeme se ale i na další - především svrchně kvašená piva, která se v nabídce střídají zejména v návaznosti na sezónu. Radniční speciály: Amber Ale 14°, e-IPA 15°, JISKRA 10°, Stout 15°, dýňové pivo Pumpkin Ale 12°, Vánoční zázvorový speciál s medem 13°, Velikonoční ležák 12°. ovocná piva ZUZANA 12° (višeň, borůvka, zázvor, ...) .

V roce 2013 jsme odstartovali také ojedinělý projekt Single Hop "Ejl". Sládek každý měsíc vaří limitovanou várku piva typu Pale Ale, kdy zachovává stejný postup vaření, pouze každý měsíc použije jiný chmel. Stal se z toho tzv. kontrolovaný experiment, díky němuž je možné porovnávat vliv konkrétních druhů chmele na chuť, barvu a vůni piva.

Více na www.radnicni-jihlava.cz

Foto je pouze ilustrační.

Masarykovo Náměstí 66, Jihlava
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE