Více než polovina lidí chce poslat děti i o prázdninách do školy. Vyplynulo to z výsledků (do 3. května) velké ankety Deníku. Konkrétně 51,3 procenta dotázaných by dětem a studentům prodloužilo školní docházku až do července.

„Tak velký zájem svědčí o tom, že naši čtenáři nejsou pasivní a zajímají se o dění kolem sebe. To mne velmi těší,“ poznamenal ředitel redakcí Deníku Roman Gallo.

V dotazníku čekala spousta dalších zajímavých otázek. Co udělat pro to, aby se Česká republika nepropadla do ekonomické krize spojené s dalším zadlužováním? V čem nás změnila pandemie? A mnohé další dotazy směřující k volbám, které vyhlásil prezident Miloš Zeman na 8. a 9. října 2021 (pokud se sněmovna nerozpustí dříve).

V Deníku jsme se pomocí tradiční ankety (do níž pravidelně přispívají tisíce našich čtenářů) ptali i na to, jak se vám v uplynulých čtyřech letech žilo a které věci považujete za důležité pro další rozvoj naší země. Na základě všech vašich odpovědí a příběhů připravíme seriál předvolebních článků a grafik o tom, jaké chceme mít naše země po letošních volbách.