Tentokrát si do svého pořadu přizvala hudebníka Martina Maxu.

Zuzana Bubílková začínala pracovat v televizi jako moderátorka, ještě před rokem 1989. V roce 1993 nastoupila do rádia Frekvence 1. Ve stejném roce si ji jako hosta do svého pořadu pozval Miloslav Šimek.

Od té doby začala jejich spolupráce nejen na divadle, ale i v rádiu a v televizi. Jako dvojice Šimek–Bubílková společně vytvořili v roce 1995 pořad S politiky netančím, který se vysílal v České televizi. Po šesti letech se tento pořad přesunul na Novu pod názvem Politické harašení.

V roce 2004, po úmrtí Šimka, Bubílková pokračuje dále v politické satiře sama. Pořad prošel změnou, přesto však neztratil na humoru a mezi diváky patří stále k nejsledovanějším.

Ve čtvrtek večer se představí Bubílková s dalším dílem svého vystoupení jihlavskému publiku. Sekundovat jí bude písničkář Martin Maxa, který je stálým hostem Politického harašení.

Nabídku dostal od Zuzany Bubílkové a přijal ji s potěšením, protože, jak se sám vyjádřil, jde o pořad, který má rád, byť je to politická satira. "Z politiky mi haraší v podstatě každou chvíli, stačí kouknout na zprávy a haraší snad každému."Říká ke svému účinkování v pořadu Maxa.

A jak vůbec vznikl název pořadu? „Vymyslela jsem ho jako titul jedné naší knížky a až později jsme ho použili i pro náš pořad," říká Zuzana Bubílková. „Je to narážka na slovenské sloveso „harašit", které se používá, když to někdo nemá v hlavě v pořádku. Ale vůbec jsem si tehdy neuvědomila, že by si to někdo mohl spojovat se sexuálním harašením“.