Jen náhodou nebyl nikdo zraněn, ale podle organizátorů festivalu se škody vyšplhají řádově do milionů korun. Koncert tím pádem okamžitě skončil. Podle pořadatelů, nebylo možné dál pokračovat z důvodu zničení drahé techniky. Na festivalu odehrály pouze 3 kapely.

Podle návštěvníků festivalu pořadatelé akci organizačně nezvládli. Michal Sokol, hlavní pořadatel akce ale říká, že šlo o živelnou pohromu, kterou nemohli předvídat. "Pódium nám stavěla firma, s kterou budeme teprve jednat. Ze vstupného budeme vracet pouze část, neboť část koncertu proběhla

Na koncert přišlo zhruba 3 tisíce lidí, kteří se krátce po ukončení koncertu rozešli. Někteří z nich ale neunesli, že koncert skončil a házeli na pódium všechno co jim přišlo pod ruku, včetně železných ohradních plotů.

Na místo musela přijet policie, která musela krotit rozvášněné hloučky příznivců rocku.

"Když to žuchlo, a voda spadla těsně vedle mě, odhodilo mě to dva metry daleko. Bylo štěstí že proud v tu chvíli okamžitě vypadl, jinak bysme se tam usmažili. Kolem hlavy mi létaly kovové závěsníky plachty," říká Kateřina Bartošová, která v tu chvíli stála za mixážním pultem.

Organizátoři oznámili, že přes média dají vědět, jak bude probíhat vrácení části vstupného.