Yellow Sisters je ženská vokální skupina - a cappella, která svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funky, r´n´b, world music, jazzu i reggae. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami. Ve svých autorských písních experimentují s hlasem a hledají originální způsoby vyjádření melodie a rytmu.

Skupina vystupuje v koncertních sálech, divadlech, klubech, ale i na různých festivalech, ať už hudebních, divadelních a filmových, společenských akcích a ceremoniálech, vernisážích výstav, městských slavnostech a podobně.

Yellow Sisters existují od roku 2005 a v témže roce nahrály své první demo CD. V roce 2006 byly vybrány do finále soutěže Colours Talents, pořádané Indies Records, a festivalem Colours of Ostrava, kde v červnu 2006 získaly první cenu, spojenou s možností nahrání a vydání alba.

Nové album Yellow Sisters s názvem Singalana vyšlo v prosinci 2006 a na jaře 2007 absolvovaly turné se stejnojmenným názvem. Během roku 2007 vystoupily na více než 100 koncertech po celé České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku a ve Švédsku.

Chystají další desku

V současné době připravují repertoár na novou desku a zároveň pracují na scénickém ztvárnění písní pro divadelní prostory. Složení této kapely je: Antonia Tereza Nyass, Bára Vaculíková, Lucie Hawa Goldin a Léňa.