Smíchem ožije zítra jihlavský Music clubu Dělňák. Připravena bude netradiční stand up comedy v podání členů formace Komici s.r.o., v hlavních rolích se ocitnou Miloš Knor, Ruda z Ostravy a Robert Nebřenský. Začíná se v devatenáct hodin.

Jak organizátoři slibují, před jihlavské diváky předstoupí nejlepší baviči z pořadu Na stojáka televizní stanice HBO.

Miloš Knor zde docílil extrémní sledovanosti s povídkou Poprvé. Navíc si vyzkoušel post moderátora, působil v televizi Prima a v televizi Barrandov.

Na pódiu se ukáže i herec, kapelník, textař, kytarista a autor původního repertoáru hudební skupiny Vltava Robert Nebřenský. Ten se může pochlubit i účinkováním v Divadle Sklep a větší rolí v seriálu Letiště.

A posledním, na koho se diváci mohou těšit, je Ruda z Ostravy. Známy jsou jeho skeče Nuda a Sedm posledních vět před smrtí. Do povědomí diváků se dostal i vystoupením v soutěžním pořadu X-Factor, kde překvapené porotě předvedl vzdušné bubínky a hit Ach synku, synku.

S Noisebrothers pak vytvořil hudební klip nazvaný Markéta. Tato parodie na píseň Falling Slowly se s prvním milonem kliknutí uživateli na portálu stream.cz zařadila mezi nejůspěšnější nahrávky českého internetu.

„Vstupenky zatím ještě máme, budou se prodávat i na místě. Předprodej končí ve středu v poledne,“ prozradila produkční klubu Markéta Janovská.