Oblíbený pořad televize Prima Partička dnes zavítá do Jihlavy. Ve společenském sále místního domu kultury se zábavná show odehraje dokonce hned dvakrát v 17 hodin a v 19.30.

Diváky čeká útok na bránice od známých bavičů Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely, Ondřeje Sokola a Daniela Dangla. O hudební doprovod se postará Marián Čurko.

Představení v 19.30 bylo včera už téměř vyprodané, na program od 17 hodin zůstávalo ještě padesát volných vstupenek. „Partička byla ve velmi krátkém čase téměř vyprodaná. Jakmile se v Jihlavě koná něco známějšího, je zájem veřejnosti opravdu velký,“ pochvalovala si pracovnice programového oddělení Jarmila Hlávková.

Partička, zábavná improvizační show, nabízí divákům doslova příval nepředvídatelných momentů. Chvílemi máte pocit, že ani sami herci dopředu nepromýšleli daný fór, ale vždy se jejich konání setká s úspěchem tedy s výbuchy smíchu ze strany publika.

Primácký pořad vyniká také svérázným humorem. „Právě na ten se moc těším. Genzera i Suchoše mám moc ráda, věřím, že pořad bude stát za to,“ prohlásila Kamila Štědrá z Jihlavy.

ZUZANA KUDRNOVÁ