Skupina Team se rozhodla po podzimní části svého akustického turné vyslyšet přání fanoušků a prodlužuje turné o jarní sérii. Zítra večer tak zavítá i do Divadelního sálu Domu kultury (DKO) v Jihlavě.

Kdo má rád písničky kapely Team a živě je zná pouze z halových koncertů, ten si i tentokrát přijde na své.

Paľo Habera a jeho parta nacvičili největší hity v akustické podobě a vyrážejí s nimi na turné Team unplugged.

Intimní až rodinná atmosféra

Slovenská kapela si pochvaluje, že její koncerty mají oproti velkým show v halách úplně jinou atmosféru. Kladou při nich velký důraz na komunikaci s publikem a ve všech městech, kde již koncerty proběhly, během podzimní části jich bylo na dvacet, zpívali diváci od začátku do konce, a stali se tak součástí celé show.

A nouze není ani o vtipné a nečekané situace. „Jedná se o opravdu nevšední koncert v intimní až rodinné atmosféře, na který budete dlouho vzpomínat," slibuje kapela.

I podle ohlasů návštěvníků je vidět, že si písně Teamu v nejryzejší akustické podobě získaly jejich srdce a uvolněná, přátelská atmosféra proměnila každý koncert v jednu velkou společnou párty, kdy smích střídal emoce a sál zpíval společně s Teamem všechny jejich songy. Pokud jsou takové akce vaším šálkem kávy, zcela jistě si užijete koncert v DKO, který začíná zítra od půl osmé večer se stejným nadšením.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.

LUCIE ŽÁČKOVÁ