Už za necelý měsíc přijede do třešťského kulturního domu se svým recitálem Lucie Bílá a klavírista Petr Malásek. Původní termín 18. října padl ze zdravotních důvodů. Nový termín koncertu je 8. března od sedmi hodin večer. „Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pár volných lístků je stále k dispozici,“ uvedla vedoucí odboru kultury a propagace ve městě Romana Šťastná. Vstupné stojí 1190 korun.

Zdroj: Youtube

Před pár dny měl v kulturním domě vystoupit také zpěvák Petr Kolář, ale i jeho vystoupení bylo přeloženo na pátek 19. dubna od sedmi hodin večer. Kolář zazpívá s kapelou v akustické sestavě, hostem bude Olinka Rumlová. Vstupné vyjde na 490 korun a podpoří vážně nemocné děti prostřednictvím Nadačního fondu Šťastná hvězda.

Zdroj: Youtube

Ještě předtím však lidé mohou zažít Minipárty s Karlem Šípem. Akce se koná 11. dubna od 19.00. Půjde o zábavnou talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty. Pořadem provází Jiří Bláha, prostor na dotazy dostanou také diváci. Cena lístku je 390 korun a ještě jsou také k dostání.