Ve středu o půl osmé večer začíná v DIODu komponovaný večer v podání tanečníků a choreografů Národního divadla v Praze. Oficiálně jsou Dekkadancers volné sdružení profesionálních umělců. Neoficiálně jde o podivuhodný spolek individuí postižených tancem, kteří se s tímto celoživotním břemenem snaží kreativně vyrovnat, a o své trauma se chtějí podělit s ostatními.

V pátek pak obsadí divadlo skupina Tantehorse, respektive Miřenka Čechová a Andrea Miltnerová v tanečně-výtvarném představení FAiTH o ztrátě víry v umění, jež nahradilo život, o nemožnosti přestat a nemožnosti zůstat. O kráse rozkladu, násilí drilu, o nesnesitelné přítomnosti a minulosti, jež nás vždy dožene.

A konečně nedělní odpoledne nabídne pohybově-žonglérskou klauniádu pro děti i dospělé, Tančíček Adušiadáši. Jde o nonverbální představení dvou rozpustilých holek Aduši a Dáši. Skrz žonglování, pohyb a muzikantské dovednosti se popichují a dělají si naschvály. Ale společný žonglérský „tančíček" z nich alespoň na chvíli udělá kamarádky.

LUCIE ŽÁČKOVÁ