Vedle zpěvačky Ivany Moravcové se dále představí, Eva Pavlíková (klavír, zpěv), Viktorie Zimmermannová (zpěv), Vojtěch Eberhart (viola), Marek Čajka (zpěv).

K adventnímu času v Telči patří také živý betlém. „Přijďte se na nádvoří telčského zámku podívat na horácké zpracování komponovaného pořadu telčských folklorních souborů Podjavořičan a Kvítek, který vychází z biblického příběhu o Ježíškovi a je sestavený ze staročeských lidových koled, říkadel a tanců. Vystoupí několik desítek účinkujících v autentických kostýmech za doprovodu živé hudby,“ řekla Věra Peichlová z telčské radnice.V sobotu živý betlém začíná v 17 a 18.15 hodin, v neděli ve 14 a 15 hodin.

Rozdávání dárků v Alzheimercentrum Jihlava byla příjemná záležitost.
OBRAZEM: Senioři dostali dárky. Pomohla také veřejnost

Hle, anděl nese zvěst. Tak se jmenuje čtvrtý adventní koncert, který se uskuteční v neděli od 17 hodin v kostele Jména Ježíš. Vystoupí pěvecký sbor Smetana Telč, Triodam a Žesťový kvintet Hynka Vohosky. V programu zazní adventní písně P. Ebena, B. Martinů a dalších.

„Pěvecký sbor Santini Telč zazpívá vánoční písně a koledy na Štědrý den ve 14 hodin obyvatelům nového domova pro seniory v Telči, dále bude sbor vystupovat na půlnoční mši v kostele svatého Jakuba od 23 hodin a na první svátek vánoční v 9 hodin při mši v kostele svatého Jakuba,“ doplnila další informace Peichlová.

Rodinný zookoutek v Nové Říši.
O prázdninách si děti užijí návštěvu u zvířátek