První představení, se kterým se představí DS Tyl Dačice, je na programu v Panském dvoře v pátek 22. listopadu od 19 hodin. Modelka XXL pojednává o touze jedné dospívající dívky stát se modelkou, kterou postupně zhatí jak přibývající věk, tak přibývající kila.

„Venda se ještě jednou pokouší vystoupit ze začarovaného kruhu svých jo jo efektů, mindráků a milostných karambolů a přihlásí se do soutěže Miss XXL. A taky že se dostane do finále! Právě teď sedí doma a nahrává na kameru medailonek finalistky. Bude to jakože zpověď kořeněná humorem a spoustou sexy pohledů, tak si to nějak přestavuje. Ve výsledku spustí smršť šílených historek a gagů," popsala první hru Kodysová.

Koncert skupiny Lucie v Jihlavě.
OBRAZEM: Lucie vystoupila v Jihlavě

Další představení bude patřit dětem. V neděli 24. listopadu se mohou v Panském dvoře podívat na inscenaci Ferda Mravenec. Ta na životě broučků ukazuje kladné i záporné vlastnosti, které jsou součástí i lidského života. Hlavní hrdina Ferda Mravenec – jak sám říká "práce všeho druhu, všechno spravím, všechno opravím" - je oblíben dětmi již mnoho let. Má co říci i současné mladé generaci. Začátek je v 15 hodin.

V sobotu 30. listopadu do Telče zavítá muzikál Vlasy, a to v anglickém znění. V pátek 13. prosince mohou zájemci zajít na Vánoční příběh. Divadlení bude pokračovat po novém roce. Na pátek 17. ledna se chystá večer věnovaný autorské poezii a na sobotu 25. ledna hra DDT. V neděli 2. února bude připravená pohádka Dva tovaryši a v sobotu 22. února lidová opereta Na tý louce zelený. Vše v neděli 22. března zakončí představení Lucerna.