Interaktivní zábavně-naučnou expozici v podzemí mohou zájemci navštívit vždy od pátku do neděle, a to vždy ve 13 a v 15 hodin. Možnost máte po všechny tři adventní víkendy. Otevřeno bude také v posledních dnech roku, od 25. do 31. prosince a 1. ledna, prohlídky v tyto dny opět začínají ve 13 a 15 hodin. Více vám k tomu řeknou v místním informačním centru.

"Kdo chce, může se podívat i do věže svatého Ducha, kde se nachází nová interaktivní expozice. Během adventních víkendů a ve dnech od 25. do 31. prosince a 1. ledna prohlídky začínají vždy ve 14 hodin," řekla Věra Peichlová, vedoucí odboru kultury a propagace telčského městského úřadu.

Na náměstí Zachariáše z Hradce se dá během prosince zajít na do Městské galerie Hasičský dům, kde probíhá výstava Lidová malírna o Vánocích. Pro zájemce bude k dispozici také o vánočních svátcích, mezi svátky a na Nový rok.

V Telči lze během prosince navštívit další turistické atrakce, například Panský dvůr Telč a Telčský dům. Po domluvě na telefonním čísle 736 734 324 si můžete prohlédnout i Muzeum techniky.

Ilustrační foto.
V Telči nabízejí zajímavé knížky