Zatoulaný věneček má nyní na Telčsku velký ohlas. Moc se líbí dětem i rodičům a dalším příbuzným. Úspěch má také zábavný film o filmu a dva videoklipy, které v rámci natáčení vznikly. Chtějí ji také promítnout na základní škole v Telči, kam chodí Nikolka Matoušková, která si pohádku vymyslela, napsala scénář a zapojila do ní zbytek rodiny. Role režiséra, kameramana, střihače a dalších filmových profesí se zhostila její maminka Hana, a to za vydatné pomoci svých dvou sester a maminky.

Vedle sourozenců Nikolky, Gábinky a Lukáška Matouškových se objevují další desítky menších či větších dětí ze Sedlejova, Telče, Pavlova a dalších obcí. "Moc bych chtěla pochválit všechny malé herce, protože byli šikovní a moc hezky své role zahráli. Moc jsem se těšila na první promítání, až uvidím, jak se na sebe všichni smějí, když se vidí, jak v pohádce hrají. Ty usměvy na jejich tvářičkách, zvednutý prstík a Hele to jsem já, na to nikdy nezapomenu," řekla Hana Matoušková.

Poradna slaví 20 let.
Lékařka Zuzana Nevoralová už dvacet let pomáhá lidem s akné

Zatoulaný věneček vypráví o víle, která byla namyšlená, a tak jí lišák vzal kouzelný věneček. Musela vyrazit do světa a věneček najít, jinak by přestala patřit mezi pohádkové bytosti. Pohádka je plná vodníků, berušek, loupežníků, trpaslíků a víl, ale ukáže se i drak a princezny. Nechybí ani speciální efekty, třeba meluzína chodící po vodě, otevřená kniha s příběhy, obr nebo mizející víly. Rodinný tým ze Sedlejova už na jaře natočil pohádku Kouzelná píšťalka, kde se objevilo dvacet malých herců.