Festival začne v sobotu od šesti hodin večer. Hlavními kapelami jsou dlouhá léta hrající liberecká skupina Kouhout plaší smrt a Žádnej stres z Třemošnice. Na akci vystoupí také skupiny Rachot Petky, RV-4, Bermudskéj Kvádr, Blank Out, VPV a The Two Eggs.

V jihlavském klubu se festival teprve rozjíždí. „Minulý rok to bylo poprvé a pořádal jsem to bez zkušeností, ale dle mého názoru to dopadlo dobře. Přišlo přes devadesát platících lidí a byl plný klub. Letos jsou tam lepší kapely a myslím, že lidí by tak mohlo přijít klidně více,“ řekl pořadatel Jiří Simonides.

Právě nápad založit takový festival vznikl u něj. „Napadlo mě to z toho důvodu, že je tady na Vysočině strašně málo akcí. Když už tady nějaká akce je, tak je málo lidí. Proto mě napadlo uspořádat vždy před Vánoci festival, a jelikož jsem založený na punk, tak je to punkový festival. Punkáčů je podle mě méně a zdá se mi, že ta kultura punku upadá, takže to chci opět trošku obnovit,“ dodal Simonides.

Na akci bude umístěná také kasička, do které budou moci lidé přispět na velmi postižené děti z Jihlavy. Vstupné je 150 korun.