„Přijďte si užít večer plný rockových songů a zajímavých hostů nejen z řad bývalých členů kapely. Začínáme ve 21 hodin, vstupné je stovku," pozvala do Soulu Andrea Prášková.

Další sobota patří punkáčům. V jihlavském klubu se totiž uskuteční již třetí ročník minifestivalu Punkáči na sněhu. Začátek je v 18 hodin. Zahrají kapely Dukla Vozovna, Houba, Driák, Zreslej Řetěs, Bermudskéj kvádr, VPV, Banda, Budweis Drunken Bastards a Ejakulujici Kokos.

Zajímavý program hudební fanoušky čeká také v předvánočním týdnu. Ve středu 19. prosince to bude Mejdan Klaunů, kde se jako host představí kapela Oči. V pátek 21. prosince bude řada na trojici, která rozhodně není svatá. Vystoupí Řezník & Sodoma Gomora a k tomu ještě kapela Pro.Story.„Není o čem debatovat. Řezník je nejprovokativnější hudební umělec v Čechách. Jeho rap si nebere servítky s ničím a nikým. Rozdělil republiku na dva tábory. Někdo ho miluje, někdo nenávidí," doplnila k tomu Prášková.

Otevřený bude klub také na Štědrý večer, kdy je v plánu tradiční vánoční mejdan. Kdo bude chtít, může si užít nekončící taneční jízdu od pozdních večerních až do ranních hodin. O hudební zážitek se postarají Dj´s JIRAN & MEJLA, které doplní speciální host. V Soulu můžete přivítat i Nový rok.

„Jestli taky nepatříte k těm, kdo tráví Silvestra u televizní estrády, a horská chata je pro vás spojená s představou vlezlé zimy a zlámaných nohou, tak již tradičně máte možnost připojit se k pořádné oslavě konce roku s klubovou atmosférou par excellence. Město nikdy nespí a poslední den roku 2018 bude bujařejší než obvykle. Soul bude ready a nabídne několikahodinovou noční jízdu," nalákala na silvestrovskou oslavu do Soulu Prášková.

Na novou zoo si samec zebry těžko zvyká.
Nový zebří samec pěkně prohnal ošetřovatele