Michal David v zámeckém parku vystoupí od devatenácti hodin a jeho fanoušky čeká dvouhodinový koncert bez přestávky. Zazní jak prověřené úspěšné hity tohoto zpěváka, tak i písně z archivu.

"Michala Davida doprovodí na koncertech již prověřená a úspěšná kapela KVATRO i speciální host celé tour, zpěvák a herec Sagvan Tofi," řekl kastelán telčského zámku Bohumil Norek.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal. V Telči mají vstupenky na pokladně zámku nebo v infocentru Městského úřadu Telč na náměstí.

Na děti a nejen na ně pak v Telči čeká také pohádková neděle plná zábavy. Organizátoři nachystali pohádkový park, řemeslné trhy, vystoupení kouzelníka, ale také divadelní a žonglérské představení, pohádky, dílničky a soutěže s moderátory, fototící bedýnku, dravce ze záchranné stanice a další aktivity.

Pohádkový park najdete v zámeckém parku a letos bude na téma večerníčku Mach a Šebestová. Mapky z pohádkového parku budou slosovatelné o zajímavé ceny. "V zámecké zahradě se dopoledne odehraje Klauniáda Divadla Kufr a žonglérská dílna pro děti, odpoledne Sportovní pohádka s učitelkou Bertou a žákyní Boženkou Buchtovou, poté bude následovat žonglérská dílna pro děti i dospělé. V zámecké zahradě nebude chybět také Čaroděj Cave a jeho hadi," doplnil další informace kastelán.

Celý pohádkový den v Telči zpříjemní postava Sněhurky na chůdách. Zabaví vás také fotící bedýnka, což zábavný fotokoutek se spoustou rekvizit, ve kterém se rozhodně nebudete nudit a svoji fotografii s památkou na pohádkový den si odnesete hned.

Na spodním nádvoří bude probíhat řemeslný trh a k dispozici bude také pohádkové občerstvení, dílničky pro děti, malování na keramiku a podobně. Na nádvoří zámku se zájemci mohou zapojit do soutěží s moderátory Hitrádia Vysočina Milanem Řezníčkem a Jirkou Doležalem.