Komedie Vím, že víš, že vím zavede diváky do bytu manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery. Otec a manžel Fabio tráví většinu svého času v práci v bance či koukáním na fotbalové zápasy v televizi, jednoho dne však zjistí, že jeho rodinu sledovala filmoval soukromý detektiv místo sousedky známého politika. Fabio bere situaci s humorem, jeho manželka je však znepokojena. Je téměř jasné, že obsah pořízených záznamů jednou vypluje na povrch. Pod vrstvou základní dějové linky se v této komedii skrývá mnoho tajemství, která diváci odhalí až společně s Fabiem Bonettim.

Obsadit do hlavních rolích Simonu Stašovou a Michala Dlouhého se Městským divadlům pražským vyplatilo. Většina představení je totiž vyprodaná do posledního místa a Jihlava není žádnou výjimkou. „Když to tady bylo poprvé, tak byl celý sál zarezervovaný čtyři minuty po spuštění předprodeje. Nyní by mohli být vstupenky k dispozici o trošku déle,“ řekla minulý rok při spuštění předprodeje vstupenek Jarmila Hlávková z Domu kultury. Poslední volná místa však vyprodali již s koncem loňského roku.

Na jevišti se mimo ústřední dvojice objeví v roli jejich dcery Andrea Daňková a jako detektiv Vasil Fridrich nebo Petr Vančura. Česká premiéra se uskutečnila v březnu roku 2015.