Ty na pódiu doplnil starosta města Havlíčkův Brod Jan Tecl, předseda BK David Kozlík a kapitán týmu Miroslav Třetina. Nový dres se líbil Jiřímu Holíkovi. „Takový dres jsme neměli ani v nároďáku. Měli jsme jen taková bavlněná trika, žádná reklama, číslo bylo do dvacítky. Nedá se to vůbec porovnat,“ zavzpomínal na své hráčské časy Holík. Pokřtěný dres se následně dražil v aukci a výtěžek 2 700 korun putoval na podporu organice FOKUS Vysočina, která podporuje lidi s duševním onemocněním a jiným handicapem.

„Tuto částku použijeme na sportovní aktivity našich klientů,“ prozradila vedoucí střediska Eva Teclová. Všichni si samozřejmě přejí, aby tento dres přinesl brodským hokejistům štěstí a slavili v něm vysněný postup. Nejinak je to u bývalého reprezentačního obránce Jana Suchého.

„Havlíčkovu Brodu by první liga slušela. Za mých mladých let se tady hrála druhá liga, ale v té době to byla jako první liga. Tradice v Brodě je veliká a vedení by mělo udělat vše, aby pro tuto soutěž sem sehnali hráče, ale hlavně peníze. Vše poctivě sleduji. Jsem na zimním stadionu každý den a nebudu chybět ani na žádném utkání. Co bych to byl za Broďáka, kdybych byl doma nebo v hospodě. Jsem optimista a věřím, že se klukům postup podaří,“ má jasno Suchý.

Na závěr této povedené akce proběhla autogramiáda kompletního A-týmu a o jejich podpisové kartičky byl velký zájem. „Bylo to hezké. Poznal jsem se s fanoušky, kteří většinu hráčů znají a mají s nimi pevnější vztah. Co se týče dresů, tak můžu říct, že jsou velmi pěkné,“ pochvalovala si akci posila Jiří Vašíček.