Modelingová, produkční a umělecká agentura Victoria agency tam pořádá devátý ročník Velké módní přehlídky. Cílem projektu je ukázat podzimní a zimní trendy v módě obchodních partnerů agentury.

„Nechceme dělat běžné módní přehlídky, kde se prezentují děvčata s mírami modelek. Naší filozofií je neupínat se na kilogramy ani centimetry. Chci, aby se v módě, kterou předvádíme, našli muži i ženy středního věku. Abychom pro ně byli motivací, vzorem a inspirací," uvedla k chystané přehlídce ředitelka agentury Jaroslava Prokešová. K vidění bude přehlídka módní návrhářky Dany Dobřichovské.

Stejně jako na módní přehlídku klade agentura důraz na umělecké a extravagantní představení. „Preferujeme umělce, tanečníky a sportovce z našeho regionu. Pro atraktivnost celého projektu také vždy oslovíme nějakou veřejně známou osobnost z české umělecké scény. Letos jsme zvolili Evu Decastelo, která bude společně se Štěpánkou Decastelo celou akci moderovat," sdělila ředitelka Prokešová.

„Do Třebíče jezdím velmi ráda. Za spolupráci s Victoria agency jsem velmi šťastná, několik akcí jsem měla možnost vidět na vlastní oči. Prezentace módy od Victorky podle mě nemá v celé České republice obdoby. Zkrátka ve Victoria agency se móda prezentovat umí," uvedla k plánované show moderátorka Eva Decastelo.

Zpestřením bude mimo jiné prezentace nových francouzských parfémů značky Galimard. Návštěvníky také čeká netradiční choreografie jednotlivých vystavovatelů, muzikálové company a divákům se představí i herec Davee Selezan.

Na své by si měli přijít rovněž muži, pro které je nachystaná motorkářská show nebo projekt ve spolupráci s Klubem Jupiter ve Velkém Meziříčí na rok 2016 Sympaťák Vysočiny.

Kolekce všech vystavovatelů, kteří se na přehlídce představí, se dostanou do prodeje. K sehnání budou v butiku nebo prodejně daného obchodního partnera.

Vstupenky si mohou zájemci zakoupit v hudebninách Mijovič v Třebíči, butiku Marilyn nebo rezervovat na telefonním čísle 606 079 420 a poté vyzvednout v kanceláři Victoria agency.

DAVID ŠIBOR