Jeden opilec se pořezal, dva leželi na zemi a čtvrtý rozbil výlohu.

V sobotu před pátou hodinou ráno byli policisté požádáni, aby pomohli zdravotníkům ze záchranné služby. Ti ošetřovali v domě v Jihlavě agresivního muže, který měl pořezané ruce. Zranění si způsobil sám, když se před svými příbuznými začal v bytě řezat nožem. Šetadvacetiletému muži naměřili 1,6 promile alkoholu.

Opilce policie zajistila také ve čtvrtek, kdy kolem desáté hodiny večer ležel na kraji vozovky ve sněhové závěji na ulici Na Dolech v Jihlavě šedesátiletý muž. Byl v silně podnapilém stavu, nebyl schopný ani samostatné chůze. Další opilý muž ve čtvrtek okolo šesté hodiny večer budil svým jednáním veřejné pohoršení na ulici Žižkova v Jihlavě. V podnapilém stavu na kolemjdoucí pokřikoval a strkal do nich. Policisté muže vyzývali, aby svého jednání zanechal, na což nereagoval, skončil tedy na záchytce.

Posledního opilce policisté nalezli ve čtvrtek před třetí hodinou v noci na Masarykově náměstí v Jihlavě. Muž ležel na zemi, nebyl schopný chodit a vzhledem k chladnému počasí ohrožoval svůj život a zdraví. Ze záznamu kamer policisté zjistili, že ten samý osmnáctiletý mladík rozbil skleněnou výlohu. Škoda ještě nebyla vyčíslena.