Videa točí řidič od roku 2018, podle pořadu 168 hodin už jich bylo na sto padesát. Vydělával na tom i peníze. „V tomto případě se dá s jistou mírou pravděpodobnosti tvrdit, že by to mohly být vyšší desítky tisíc korun až nižší statisíce,“ odhadl Karel Kreml, předseda organizace Klub politické komunikace.

V dubnu 2021 přitom skončilo vážnou nehodou předjíždění dvou kamionů na Mladoboleslavsku. Mladý řidič se střetl s protijedoucím autem a na autě měl reklamní samolepku zmiňovaného youtubera. „Ti lidé ho následují, on se snaží být jim vzorem,“ potvrdil Kreml.

| Video: Youtube

Přestože se řidič snažil zůstat v anonymitě, reportéru Jaroslavu Hrochovi se podařilo zjistit, že pravděpodobně jde o Petra Doležala, automobilového závodníka z Jihlavy. Na závodníkově profilu našel fotku identickou s videem youtubera a dle dvou soudních znalců s velkou pravděpodobností hovoří na videích stejný člověk jako často vítězící závodník - Petr Doležal.

Jaroslav Hroch se s Petrem Doležalem setkal. „Nemám důvod to zveřejňovat ani nijak vysvětlovat. Nechci s tím být spojovaný,“ řekl Doležal. Videa následně zmizela z youtube. Doležal přitom má nejen řidičský průkaz, ale i závodní licenci, nyní měl startovat na mezinárodním klání. Prezident českého autoklubu Jan Šťovíček se nechal slyšet, že by mohl jezdec na čas přijít o licenci.