Předchozí
1 z 5
Další

FOTO 1.Zdroj: archiv Jiřího Zemana

Hodně času trávím s rodinou, na fotce jsme s bratrem Šimonem a babičkou. Fotka je ze Slovenska, odkud pochází naše mamka. Konkrétně jsme v tomto případě byli na hradě v Považské Bystrici. Kromě toho tradičně vyrážíme s mamkou a sestrou Luckou na Pálavu. Předminulý rok jsem tam byl na houpačkách na dětském hřišti. Přišla tam větší holka, skočila na druhý konec houpačky, já vyletěl do vzduchu, noha se mi zasekla pod houpačkou a já si při pádu na loket zlomil ruku. Druhý den pak měla sestra alergickou reakci na řasy, tak jsme jeli do nemocnice znovu.

FOTO 2.Zdroj: archiv Jiřího Zemana

Rád chodím na výlety a nejradši mám objevování krajiny. Jdu do lesa a zajímá mě, kam přijdu nebo kde vyjdu. Už se mi také podařilo se ztratit ve skalách. Na Slovensku vždy vyrazím ven a domů přicházím až večer. I když někdy chodím do přírody sám, častěji vyrážíme s kamarády. Tady v okolí ale mám už všechno objevené a vždycky mě překvapí, když najdu novou cestičku.

FOTO 3.Zdroj: archiv Jiřího Zemana

Tady jsem se špatně vyfotil, ale prý ta fotka nakonec vypadá dobře. Když je hezky, chodím jezdit na kole, buď do přírody nebo na dráhu u Luk nad Jihlavou. Někdy jezdím z Bítovčic do vedlejšího městyse po cyklostezce, někdy po silnici. Helmu mám vždycky, ale chrániče nenosím.

FOTO 4.Zdroj: archiv Jiřího Zemana

Rád chodím ven s lukem, mám inspiraci od bratra. Zkusil jsem to a začalo mě to bavit. Je to náš společný koníček. Vybavení si půjčuji od něj a buď střílíme doma do terče nebo jdeme na pole a zkoušíme, jak daleko šíp doletí.

FOTO 5.Zdroj: archiv Jiřího Zemana

V současné situaci, kdy nechodím do školy, mám volného času trochu více, i když se stejně učím. Při volném čase také rád odpočívám. Lehnu si a přemýšlím, třeba o tom, co budu dělat odpoledne nebo další dni. Jinak koukám na youtube na různé seriály. Třeba Goldbergovi.