Vojtěch Steidl, 9 let, Jihlava
Ano, moc se mi tady líbí. Akorát jsem si myslel, že ten dnešní slon bude živý a byl dřevěný, to mě trochu zklamalo. Ale jinak sem chodím často. Nejvíce se mi líbí šelmy. Dnešní akce se mi hrozně líbí a asi nejvíce mi učaroval křest hrošíka.

Dominika Kačerová, 8 let, Jihlava
Moc se mi zoologická líbí. I když sem moc nechodím, nejoblíbenějším zvířetem je klokan. Na dnešní akci mě nejvíce zaujaly sloni a žirafy ze dřeva. I když jsem čekala, že budou živí, ale i přesto se mi moc líbí. A nechala jsem si namalovat obličej.

Filip Háha, 5 let, Větrný Jeníkov
Líbí se mi v jihlavské zoo. Nejvíce se mi líbí opice ze zvířat. Dnešní akce je super a nejlepší jsou podle mě ty obrovské dřevěné žirafy. Moc často sem ale nechodím, i tak se mi ale zoologická zahrada strašně líbí.

Luděk Slouka, 9 let, Třebíč
Je to v zoo super, mají tu spoustu atrakcí pro děti a zvířata jsou taky moc pěkná. Nejvíce mě zaujaly medvědi, sovy a hlavně se mi velice líbí orli mořští. Nejlepší je ale dětský koutek. Ten mě zaujal i na dnešní akci.


Mojmír Mopius, 5 let, Jihlava
V jihlavské zoologické zahradě je to moc dobré. Nejvíce se mi líbí dětský koutek a auta, na kterých se děti mohou svézt. Mými nejoblíbenějšími zvířaty jsou hlavně papoušci. Na dnešních oslavách se mi moc líbí velcí dřevění sloni a žirafy.