Vladimír Hink
50 let, poslanec parlamentu, Jihlava

Počítá se například s novou ulicí Nádražní včetně autobusového terminálu a s obchvatem města z Pávovské na Polenskou ulici. Nejdražší bude ale dokončení mostu přes přivaděč u firmy Bosch.

Václav Kodet
49 let, náměstek hejtmana, Malý Beranov

Jako uživatel silnic bych uvítal, kdyby se opravily všechny silnice. Jinak jsem třeba přesvědčen, že obchvat Jihlavy nemůže skončit na silnici na Znojmo, ale až na výpadovce na Brno.

Alena Kottová
46 let, vedoucí odboru rozvoje města Jihlava

Jezdím hlavně po přivaděči, Jiráskově a Okružní ulici. S nimi problém nemám. Naopak s chodníky ano, například v ulicích Žižkova a Jiráskova. Tam je potřeba, aby město teď vložilo finanční prostředky.

Jaroslav Nedoma
55 let, nezaměstnaný, Jihlava

V Jihlavě bydlím přibližně tři čtvrtě roku. Když teď otevřou prodlouženou Vrchlického ulici, tak to budu mít pěšky z Horního Kosova blíž ke špitálu. Auto nemám, takže jinak stav silnic moc neznám.

Bronislav Křišťál
35 let, strážník městské policie, Jihlava

Zrovna mě nic konkrétního nenapadá. Opravovat a zlepšovat stav silnic a chodníků je ale potřeba pořád. A Brněnská, kde má sídlo městská policie? To je ukázkový příklad, kde by to chtělo opravu.

Milan Gráf
70 let, důchodce, Jihlava

Mně to celkem všechno vyhovuje. Akorát bydlím v Sokolovské ulici a tam je zákaz vjezdu kamionů. Jenže kamiony tudy do firem stejně jezdí. Mimo to si přeji, aby se dokončil obchvat. To pomůže.