Jak se na stavbu dívají její sousedé? Těší se na nové multikino a obchody, nebo se naopak křižují, že naroste doprava a hluk?

Jedním z bezprostředních sousedů City Parku je senior Miroslav Ferda, bydlící v ulici Hany Kvapilové.
„To víte, že se do City Parku půjdu podívat. Stavba se mi sice vůbec nelíbí, je to monstrum, ale za čas mě vztek přejde,“ vysvětlil Ferda.

„Obchodů s oblečením je podle mě v Jihlavě dost, na ty nové se spíš těší manželka. Ta tam bude šmejdit jako každá ženská. Já se spíše těším na nějaké příjemné posezení u kávy,“ dodal senior.

S vzhledem centra naopak souhlasí Vítězslav Krumm ze Znojemské ulice.
„Ze začátku jsme z City Parku měli obavy, jak to bude vypadat a jak to bude veliký. Ale teď, když na budově začíná růst zeleň, tak to vypadá docela dobře,“ uznal Krumm.

„Co jsem se díval na internet, tak tam má být dost velký sortiment všeho. Jelikož jsem příznivec počítačových her, tak se nejvíc těším na JRC Gamecentrum a Datart,“ upřesnil Vítězslav Krumm.

„Na co se těším? Hlavně až přestanou konečně stavět a bude tady zase klid. Jinak, co se týká obchodů, těším se jen na Interspar. Nebudu muset chodit nikam daleko pro potraviny,“ odpověděla seniorka Jarmila Schreková, která bydlí na začátku Vojanovy ulice – naproti City Parku.

Více o Cityparku si můžete přečíst ve středečním Jihlavském deníku.

Zuzana Pětivlasová