Jihlava - Transparent nezjištěné organizace se objevil před Vánocemi na železničním mostě přes ulici Romana Havelky v Jihlavě.

23.12.2008

Pro prezentaci svého sdělení si neznámí aktivisté vybrali železniční mostFoto: DENÍK/Michal Kolařík

Transparent připomíná událost z6.prosince,kdy byl v Aténách odraženou policejní střelou zasažen a usmrcem patnáctiletýAlexis Grigoropoulos.Kdo jej vyvěsil, se ale zatím nepodařilo zjistit.

Autor: Michal Kolařík

23.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Oddělení interního pavilonu jihlavské nemocnice lze nyní rozeznat i podle barev.
5

OBRAZEM: Značky pomohou lidem vyznat se v nemocnici

Mezi pěti nejrychleji sečtenými obcemi na Jihlavsku vyhráli Piráti

V malé obci na Jihlavsku k volbám přišli téměř všichni

Vanůvek – Vanůvek je jedna z nejmenších obcí na Jihlavsku. K volbám tam letos nedošli pouze 4 voliči z 28. V této malé vesnici nedaleko Telče žije dohromady 39 obyvatel z toho 11 dětí.

Krajský úřad dohlížel na klidné volby

Vysočina – Pracovníci Krajského úřadu Kraje Vysočina, kteří tradičně na volby na Vysočině dohlíželi, se během hlasování nesetkali s žádným závažným problémem nebo nedostatkem.

Ostudný výkon. Jihlavští fotbalisté s klokany zcela propadli

Jihlava - To se tedy moc nepovedlo. Fotbalová Vysočina se utápí v žalu. Místo útoku na premiérovou prvoligovou výhru nad Bohemians 1905 domácí hráči zaspali začátek, po dvaceti minutách hry prohrávali o tři branky, a nakonec zaslouženě odešli poraženi 2:4 (0:3).

Manželé z Třeště využili ve Žďáře voličské průkazy

Žďár nad Sázavou – Hned úderem 14. hodiny v pátek 21. října začali lidé ve Žďáře hlasovat pro své favority do sněmovních voleb. Někteří i chvilku čekali - o pár minut dříve přišli třeba první voliči, jejichž volební místností je ve žďárském gymnáziu. Po 14. hodině se hned začali trousit další.