Vstup na výstavu je tradičně zdarma. Brány domu kultury budou otevřeny ve středu 18. března od 9 do 18 hodin a ve čtvrtek 19. března od 9 do 17 hodin. Celkem se představí zhruba padesát firem z oboru stavebnictví.

Pokud bydlíte v bytě a chystáte se na jeho rekonstrukci, máte jedinečnou možnost zeptat se na výstavě odborníků a také přímo výrobců na vše, co vás zajímá. Při důkladné rekonstrukci panelákového bytu se vždy začíná s rekonstrukcí bytového jádra, nebo se stavbou celé nové koupelny.

S tím souvisí také oprava elektroinstalace a vodoinstalace a výběr koupelnového nábytku a dlažby. Tento problém můžete vyřešit přímo na výstavě. Také se můžete poradit s odborníky na renovaci stávajících oken nebo si vybrat z nabídky plastových oken nebo eurooken.

Věci pro byt, dům i zahradu

Překvapí vás nabídka podlahářských prací včetně nabídky parket, PVC nebo koberců. K hezkému bytu patří také nové dveře, kterých zde bude také velká nabídka.

A jako třešinku si můžete do nového bytu pořídit nové matrace, a tím vyřešit problémy se spánkem.

Pro ty, co staví dům nebo uvažují v blízké době o přestavbě staršího rodinného domu na moderní bydlení, je na výstavě připravena pestrá nabídka výrobků a služeb. Vzhledem k rostoucím cenám za energie se hitem současnosti stávají dřevěné nízkoenergetické ekologické dřevostavby nebo mobilní domy. Odborníci představí moderní technologii pro výstavbu levných a energeticky úsporných domů z ekologických tvárnic.

Kdo již má postavený klasický dům, může ušetřit, když si na výstavě nechá poradit od odborníků, jak využít tepelná čerpadla, solární systémy nebo vytápění biomasou.

Při stavbě či rekonstrukci domu je nutné se věnovat nejen vytápění klasickému nebo podlahovému, ale také celému komínovému systému včetně krbu, krbových vložek a různých druhů kamen. I tento problém na výstavě vyřešíte.

Jistě nemálo lidí zaujme ukázka vysušování vlhkého zdiva u starších domů nebo nové možnosti opláštění budov a výhody moderních střech.
Naleznete zde kompletní nabídku oken, dveří, zimních zahrad a také veškeré stínicí techniky, jako jsou žaluzie, látkové rolety, markýzy, před–okenní rolety a sítě proti hmyzu, ale i mnoho druhů garážových vrat.

Samozřejmě na výstavě nebude chybět nabídka stavebního a elektroinstalačního materiálu.

K domu patří samozřejmě i zahrada. Proto na výstavě bude zastoupena i nabídka bazénů, zahradních krbů, ale i různé druhy zahradního nářadí.

Co si mohou návštěvníci kromě nápadů, rad a případně zakoupeného zboží také odnést? K dispozici bude zdarma desítka druhů časopisů z oblasti stavebnictví a bydlení a také mnoho reklamních tiskovin dalších stavebních firem. Proto si určitě udělejte čas a přijďte načerpat nové nápady.

Daniela Nevtípilová