Předchozí
1 z 5
Další

Petr Ryška.Petr Ryška.Zdroj: Deník/Martin Singr

Petr Ryška, primátor:

Konec Radniční restaurace nás mrzí a věřím, že v dohledné době to převezme někdo jiný. Já sám jsem občas chodil do Radniční restaurace na oběd, přišla mi celkem dobrá. I pro úředníky magistrátu to bylo fajn místo, kam si dojít na oběd.

Radek Popelka.Radek Popelka.Zdroj: Deník/Martin Singr

Radek Popelka, náměstek primátora:

Za posledních deset let jsem tam byl snad jednou a nějak mě to tam vůbec nelákalo díky provozovateli. Nebyla to ta top restaurace, kam já bych zašel.

Karolína KoubováKarolína KoubováZdroj: Deník/Martin Singr

Karolína Koubová, bývalá primátorka:

Je to škoda, ale doba není pro pohostinství jednoduchá. Vím, že s tím bojovali už nějakou chvilku, tak mě zpráva bohužel nepřekvapila. Doufám, že se podaří brzy najít nového provozovatele, který by do toho šel. Vnímám restauraci i s pivnicí jako prestižní prostory.

Radek Hošek.Radek Hošek.Zdroj: Deník/Martin Singr

Radek Hošek, podnikatel:

Radniční restaurace byla významná a bude v centru města chybět. Zaznamenal jsem, že dříve byly i problémy s placením nájmu, ale je pravda, že pan Vološčuk to převzal v nejméně vhodné době, byl covid a pak přišla ekonomická krize, tak se stal jednou z obětí. Věřím, že město nabídne takové podmínky, aby restaurace mohla pod novým provozovatelem fungovat dále.

Petr Paul.Petr Paul.Zdroj: SPD s podporou Trikolory

Petr Paul, učitel:

Neříkám, že bych tam chodil nějak často, ale občas jsem tam zašel. Jestli mi bude chybět? Dneska je pohostinský provoz bitý ze všech stran. Jestli bude Radniční restaurace zavřená, nebude první, kterou to v Jihlavě potká.