Předchozí
1 z 4
Další

Martina Sáblíková, rychlobruslařka, 35 let, Žďár nad Sázavou


Nejen své obci, ale všem obcím a městům v Česku, přeji, aby se našlo dost ochotných lidí, kteří se starají o denní chod, kulturní a sportovní život, bezpečnost a celkově zvelebují místo, kde žijeme. Takových lidí je potřeba si vážit, protože pomáhají vytvářet lepší prostředí pro nás všechny. České republice pak přeji, aby si zvolila takovou hlavu státu, která naši krásnou zemi bude celkově dobře reprezentovat.

Martina SáblíkováMartina SáblíkováZdroj: Deník/Martin Singr

Miloš Vystrčil, 62 let, předseda Senátu Parlamentu České republiky

Přál bych nám všem, ve kterémkoliv kraji a ve kterémkoliv městě nebo obci, abychom se v roce 2023 k sobě dokázali chovat s úctou a respektem. Abychom dokázali pomáhat a chránit slabší. Abychom byli zdrávi a nezapomínali na své nejbližší a zároveň abychom mysleli na budoucnost a pečovali o prostředí, ve kterém žijeme a ctili hodnoty, na kterých si zakládáme.

Vítěz senátních voleb na Jihlavsku Miloš Vystrčil.Vítěz senátních voleb na Jihlavsku Miloš Vystrčil.Zdroj: Deník/Sabir Agalarov

Markéta Hejkalová, 62 let, česká spisovatelka, překladatelka a zakladatelka Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě

Havlíčkovu Brodu přeju, ať se nám v něm i v roce 2023 žije tak hezky jako dosud. A všem hodně zdraví a štěstí, a také co nejvíc zajímavých knih a programů na 33. Podzimním knižním veletrhu, který bude 6. a 7. října.

Markéta HejkalováMarkéta HejkalováZdroj: Deník/Štěpánka Saadouni


Jitka Boho, zpěvačka, moderátorka, vítězka soutěže Česká Miss 2010, 31 let, rodačka z Náramče u Třebíče

Posílám přání mé rodné Náramči, Třebíči, Kraji Vysočina a celé naší krásné zemi. Buďte na sebe hodní, mluvte spolu, komunikujte a radujte se z maličkostí. To opravdové štěstí často nestojí nic. Jde třeba jen o hezkou vzpomínku, zážitek, pohlazení. Nejdůležitější je zdraví. To přeji nám všem a hlavně dětem, které si všechny zaslouží jen to nejlepší. Opatrujte se a mějte se rádi.

Jitka Boho oslavila 11. 11. 2021 třicetiny.Jitka Boho oslavila 11. 11. 2021 třicetiny.Zdroj: Foto: archiv Jitky Boho