Někdy bývají podobné výstavy přímo v nákupní galerii, tentokrát byla pro auta vyhrazená část parkoviště Cityparku. Tam mohla veřejnost obdivovat nadupané supersporty i luxusní limuzíny, ratolesti se mezitím zabavily v dětském koutku, kde si hrály s legem nebo malovaly. Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

A když pak nastartoval Dodge Challanger SRT Hellcat, museli si lidé zacpávat uši. Řev už tak hlasitého motoru se v garážích jen rozléhal a z výfuků šly plameny. Nebylo slyšet vlastního slova. „To camaro je ještě dvakrát tak hlasité. Z toho mě při startování píchalo v uších,“ poznamenal po odjezdu jeden z přihlížejících s pohledem na vedle stojící Chevrolet Camaro v designu Transformers Bublebee.

Veterány byly k vidění v Hodicích.
VIDEO: Podzimní vyjížďka veteránů. Podívejte se, jaké skvosty byly v Hodicích

Součástí víkendové oslavy prvních narozenin společnosti Auto Style City byl bohatý doprovodný program, zájemci se mohli ve vybraných autech také svézt. Akce navíc měla charitativní podtext, vybrané peníze pomohou čtyřletému Lukáškovi, který jako jediné dítě v Česku trpí nemocí zvanou Chromozomální aberace.