Šanci na nákup nejen oblečení za příznivé ceny využila řada maminek či babiček. „Návštěvníků bylo opravdu hodně, o podzimní a zimní oblečení je velký zájem,“ potvrdila po skončení akce jedna z organizátorek Veronika Zejdová s tím, že každá prodávající měla hodně kusů oblečení a výběr tak byl pestrý.

Akci nijak neovlivnil ani fakt, že v kulturním domě probíhala rekonstrukce, měnila se okna a dveře. Velký zájem byl pak o připravené občerstvení – nezbyl ani jeden věneček a totéž platilo o kávě a čaji. Na své si přitom přišly i děti – v kavárně pro ně byla zdarma lízátka a bonbony, malování na obličej pak bylo jen za malý poplatek.

Krajský úřad v Jihlavě
Sídlo hejtmanství zdobí sochy zvířat

Zájem o bazárek je stále větší, letos si prodávající maminky rozebraly necelých třicet stolů během tří hodin a nakupujících bylo rovněž mnoho. Toho si organizátorky cení, přesto se možná jednalo o derniéru. „Ještě nejsme rozhodnutí, zda bazárek za rok ještě bude. Pokud ano, tak jen podzimní,“ uvedla Veronika Zejdová. Důvodem je náročná příprava, nejprve je třeba udělat propagaci, následně čas zabere i samotná příprava sálu a zajištění všeho potřebného.