Jaký je volný čas 21. století, zájemci zjistí v sobotu 25. duna na akci nazvané Prostě pojď - Den sportu. "Bude to den, který jste ještě nikdy nezažili. Soutěže, souboje, zábava, závody a atmosféra, která vás pohltí," pozvala na netradiční akci manažerka Panského dvora Hana Plachá.

Fanoušci čerstvého vzduchu si mohou zapsat termín 16. května, kdy se uskuteční vyjížďka Kolem Telče. Na trase je bude čekat několik zajímavých zastávek na občerstvení. Součástí nezávodu je i večerní posezení v Panském dvoře. Registrace je možná na www.kolemtelce.cz.

Masopust, ilustrační foto
Pořádání masopustního veselí v Telči přebírají školáci

Ochutnat pivo z dvanácti pivovarů mohou lidé v sobotu 11. července na Pivním festu. Kromě toho na ně čeká i dobré jídlo a vystoupení známých kapel. Na degustaci si můžete zakoupit památeční půllitr nebo třetinku a budete pivo degustovat jako pravý fajnšmekr.

Na místo Ochutnávky v podzámčí letos v Panském dvoře bude food festival Dej si food. V sobotu 26. září zájemci poznají, co se vyrábí v regionu, ochutnají nabídku těch nejlepších lokálních podniků v kombinaci s moderními foodmakery z Česka.