Dělníci začali s opravami po osmé hodině ranní. To přijela těžká technika, která začala vrtat do silnice v místě předem vyznačeném modrou barvou. Zem se chvěla, k hlasité sbíječce umístěné na rameni bagru se zakrátko přidalo ještě řezání asfaltu a nebylo slyšet vlastního slova.

Přízemní mráz.
V noci na Vysočině udeří mráz. Může poškodit úrodu, varují meteorologové

Dělníci se snažili pracovat co nejrychleji, provoz v místě byl jen v jednom pruhu. „Při opravě lze očekávat dlouhé kolony. Provoz bude řízen kyvadlově s předností pro Integrovaný záchranný systém a trolejbusy MHD,“ informoval Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy. Právě sanitky přitom místem projíždí poměrně často, jezdí místem do nemocnice.

Zdroj: Deník/Martin Singr

Penny Market byl v provozu, dalo se tam ale dostat pouze z ulice S. K. Neumanna, z Jiráskovy ulice nešlo vjet na parkoviště u obchodu, ani z něj vyjet. Stejně tak zůstala v provozu zastávka MHD Na Dolech i železniční Jihlava – Staré Hory. Opravy skončily během dopoledne.

Místo poruchy, jak o něm informovaly Služby města Jihlavy.Místo poruchy, jak o něm informovaly Služby města Jihlavy.Zdroj: se souhlasem Služeb města Jihlavy