V poslední prosincový pátek bude kromě obvyklého kondičního plavání od šesti do půl osmé ráno otevřeno také od deseti hodin dopoledne do půl desáté večer. V sobotu a v neděli se otevírací doba nemění – plavat se bude od dvou do sedmi odpoledne. V pondělí 30. prosince si může široká veřejnost užít kondiční plavání od šesti do půl osmé ráno, bez natažených drah si pak lze zaplavat mezi desátou dopolední a čtvrtou odpolední.

Na Silvestra a na Nový rok je však zavřeno. Už 2. ledna ale bude otevřeno opět hodinu a půl ráno od šesti , poté od deseti do tří odpoledne a ještě hodinu od osmi večer. Ranní plavání bude možné i v pátek 3. ledna, ten den budou další možnosti plavat od deseti do dvou odpoledne nebo od čtyř odpoledne do půl desáté. „První dni nového roku je vždycky v bazénu naprosto plno, zájem ale poměrně rychle opadá,“ vypozoroval Lukáš z Jihlavy, který chodí plavat po celý rok.

Nela byla  prvním miminkem, které se letos na Štědrý den narodilo v Nemocnici  Jihlava.
Vánoce v jihlavské nemocnici: rybí kosti v krku a dvě novorozené holčičky

Otevírací doba se změní i v sauně. Od pátku bude tři dni do půl desáté večer a společná. V pátek se lze jít prohřát od deseti dopoledne, v sobotu a v neděli od dvou odpoledne. Další tři dni pak bude zavřeno.