„Slavnostní otevření proběhne o posledním říjnovém víkendu, akce budou v pátek i v sobotu, program zatím nechceme zveřejňovat. Navazujeme na tradici Soulu, kde jsem působil, ale spousta věcí bude úplně jinak,“ sdělil Tomáš Procházka.

Novinkou bude vstup na páteční akce pouze od osmnácti let, v případě sobotních akcí budou pořadatelé benevolentnější, jelikož někteří pozvaní muzikanti mají mladou posluchačskou základnu. „Nově nabídneme akce pro více věkových kategorií, nejen pro mladé. Na páteční večery chystáme převážně diskotéky, tematické večery, retropárty. Tedy to, co se lidem obecně líbí a na co rádi přijdou. K tomu budou také sobotní koncerty různých interpretů. Vystoupí u nás například Bára Poláková, Skyline nebo Mňága a Žďorp,“ doplnil další informace Procházka s tím, že zájemci v mohou v Momentu uspořádat firemní večírek, stužkovák a další soukromé akce.

Toho, že by se nepodařilo do nového klubu dostat známé hudebníky, se majitelé nebojí. „Mám už bohaté zkušenosti, byl jsem v Soulu, pořádal jsem festivaly, s kapelami se znám, mám s nimi dobré vztahy,“ dodal Procházka.

Název music baru Moment vymysleli majitelé náhodou. Jak s nadsázkou říkají, bylo to ve chvíli, když nastal ten správný moment. Líbilo se jim, že slovo je stejné v češtině a v angličtině, nedá se komolit a dá se s ním hrát. „Můžeme klidně říct, ať Jihlava ještě moment vydrží, že se chystá nový klub,“ řekl k tomu Procházka. Více informací se dozvíte na Facebooku Moment music bar.