Jako první se 3. srpna narodil sameček nyaly nížinné. „Ten se stále drží svojí pruhované maminky i zbytku stáda, v jehož okolí polehává a odpočívá," popsal mluvčí jihlavské zoologické zahrady Martin Maláč.

Dvě mláďata se narodila také vzácným voduškám abok, jedno 9. a druhé 14. srpna. „I tato mláďata se drží v blízkosti svých matek, kde je mohou pozorní návštěvníci spatřit," doplnil mluvčí.
Oba druhy antilop žijí ve společném venkovním výběhu v Africké savaně se třemi žirafími samci Zuberim, Manu a Paulem. Společnost jim dělají i afričtí ptáci pižmovky ostruhaté a čáp marabu africký.

Nyala nížinná je jihoafrický druh antilopy preferující husté křoviny poblíž vody. Při nižších teplotách je aktivní přes den, teplé dny tráví ve stínu stromů odpočinkem a aktivní je převážně až večer. Pokud ji něco vyruší, vydá poplašný zvuk, na který včetně ostatních nyal reagují i jiné druhy živočichů. Nyala je společenské zvíře, které žije většinou v menších stádech.

Voduška abok je antilopa, která původně žije v záplavových územích v Jižním Súdánu. Voduška měří po ramena 90 až 100 centimetrů a váží 70 až 110 kilogramů. Samice jsou zlatohnědé s bílým podbřiškem a nemají rohy. Samci jsou čokoládově hnědí.