„Po devíti letech jsme se rozhodli, že Soul definitivně zavřeme. Důvodů je více, ale asi ten největší je, že se nám za ty roky změnily životy a skloubit osobní život a fungování klubu je teď už více složitější. Proto nám to prosím nemějte za zlé a dorazte si s námi užít poslední party a koncerty, které nás čekají do konce dubna. Zároveň slibujeme, že bude závěrečná party. A taky vám můžeme prozradit, že kultura v Jihlavě nezanikne a že se něco chystá,“ vzkázala fanouškům Andrea Prášková ze Soulu.

Co tedy Soul na rozloučenou nabídne hudebním fanouškům? V sobotu 13. dubna to bude punkový festival. Na středu 17. dubna se chystá stand- up Na Stojáka s Richardem Nedvědem, Pavlem Tomeše a Vojtaanem. O den později se v jihlavském klubu ukáže Pokáč.

„Ocenění Zlatá deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku v cenách Anděl a anketě Český Slavík, miliony zhlédnutí na youtube. Tím vším se může písničkář Pokáč pyšnit. Zahraje i pár tónů z připravovaného druhého alba. jako support vystoupí písničkář Láska,“ pozvala na jednu z nejzajímavějších akcí Prášková.

To své si v programu najdou také fanoušci elektronické hudby. Poslední akce se v klubu uskuteční v sobotu 27. dubna, bude to závěrečná párty. Více informací je na www.soulmusicclub.cz.