Začínat se bude v pátek osmého března divadelní hrou Eva a Adamové, která se odehraje v kamenické orlovně. Hned další den se mohou diváci těšit na situační komedii Amant. V neděli se pak program přesune do kulturního domu v Kameničce s psychologickou komedií Žijí mezi námi.

Další divadelní představení pak budou 29. března, kdy se ve Vržanově odehraje jemně lechtivá komedie ze života Postel pro anděla a další den pak opět v orlovně Kamenice telefonická tetranovela Skřivani už jen v Shakespearovi. Hrát budou divadelní spolky z Jihlavska, ale třeba i z Brna.

Pro mladší generaci pak bude koncert talentované zpěvačky Naty Hrychové. Koncert je v orlovně Kamenice naplánovaný na neděli 17. března, bude zakončen autorgramiádou. „Je to požadavek děvčat ze školy. Mají jí rády, poslouchají jí a dokonce si s ní píšou,“ vysvětlila starostka Kamenice Eva Jelenová (NK).

Každý rok podle ní mají jeden den vyhrazený pro mladou generaci. „Bývá to pohádka, letos to bude koncert,“ dodala.

Další koncert pak bude v poslední březnový den, konkrétně harfový duet Black and White v kamenickém kostele svatého Jakuba Většího. Hrát budou Zbyňka Šolcová a Katarína Ševčíková.

Program pak skončí sedmého dubna v kulturním domě v Řehořově, kam opět zavítá divadelní soubor Včelinec Zhoř. Diváci jsou zváni na veršovanou komedii z divokého západu s příznačným názvem Kulky. Vstupné na všechny akce je dobrovolné a bude věnováno Sokolu Kamenice na úpravy sokolovny.