Mezi desátou a třináctou hodinou bude probíhat program pro děti na téma Cesta kolem světa. Mohou se těšit na skákací hrad, skluzavku, zábavné úkoly, kreativní dílničky, bubnování na africké bubínky, zacvičí si kobudo a užjí si mnoho další zábavy.

„Děti se mohou zúčastnit i výtvarné soutěže na téma Jak vypadá Afrika. Když budou mít štěstí a vylosujeme je, dostanou poukaz na výuku anglického jazyka,“ sdělila organizátorka akce Karolina Kociánová.

Renesanční Telčí projel retro závod vozidel. Mezi zajímavosti patřil například poštovní vůz nebo nejstarší auto, kterým byl francouzský vůz značky Panhard & Levassor. Ten přijel ukázat majitel Jaroslav Pokorný z Dačic.
Historický elektromobil bude bojovat o prvenství

Od 13 do 21 hodin pořadatelé nachystali bohatý hudební program, plný zajímavých rytmů z Mexika, Balkánu, Afriky a Sýrie. Tanečníci předvedou tance z různých koutů světa a chybět nebude i ukázka japonského bojového umění. Celý festival zakončí večerní taneční párty.

„Během dne si můžete některé tance vyzkoušet, naučit se jejich základy a večer si s námi zatančit,“ doplnila Kociánová s tím, že samozřejmostí bude i dostatek nejrůznějšího občerstvení.