„Smyslem veletrhu je prezentovat turistické atraktivity v místech s velmi vysokou koncentrací potencionálních návštěvníků. Využijeme zavedených kulturních, historických a městských akcí, které mají velkou návštěvnost,“ informovala vedoucí odboru kultury telčské radnice Věra Peichlová.

Mezinárodní veletrh se bude konat od 15. do18. února v areálu holešovického Výstaviště v Praze. „Telč se tam bude prezentovat v rámci sdružení České dědictví UNESCO a Česká inspirace, jejichž je členem. Telč bude mít zároveň i stánek, který bude, stejně jako v minulém roce, zajišťovat cestovní agentura Pangea Telč,“ sdělila Věra Peichlová.

U stánků bude dostupný propagační materiál s nabídkou historických a kulturních památek ve městě včetně nabídky kulturního kalendáře města Telče na rok 2018 zaměřený na akce.

„Mimo jiné budou k dostupnosti tematické brožury, propagační materiály, mapy a od zástupců sdružení a pracovníků informačních center, bude možné získat informace o všech městech sdružení,“ dodala Peichlová.

V polovině ledna 2018 město Telč bylo k vidění už v Brně. Na veletrhu cestovního ruchu Regiontour ho prezentovalo opět sdružení České dědictví UNESCO a Česká inspirace.

Ilustrační foto
Turisté se opět vydají za svatým Valentýnem