K hotelům Four Season nebo Mandarin Oriental bude nově Prádelna a čistírna Jihlava spolupracovat také s hotelem Stages. „Ten hostí veškeré akce pořádané svým majitelem v O2 aréně, která je naproti hotelu,“ podotkla Lucie Maxová z magistrátu. Prádelnu a čistírnu Jihlava, která je co do velikosti čtvrtá v republice, si vybral také nově otevíraný hotel Andaz.

Je nasnadě, že prádlo a oděvy v jihlavské prádelně perou a čistí na moderních strojích. „Technologické vybavení prádelny je průběžně modernizováno tak, aby odpovídalo nejvyšším požadavkům na kvalitu poskytovaných služeb,“ potvrdila Maxová.

V jihlavské nemocnici mají nové posuvné stěny
Urgentní příjem jihlavské nemocnice: pacienti mají větší soukromí. Díky zástěnám

Jednatelka městské společnosti Martina Prošková pak dodala, že v prádle z Jihlavy přespávají sportovní i herecké hvězdy. „Konkrétní jména hotely nesdělují, ale pokud někdo ze známých herců v Praze natáčí, přebývá vždy právě ve Four Season nebo v Mandarin Oriental,“ sdělila.

Služby prádelny a čistírny sídlící v Rantířovské ulici mohou využívat i malí živnostníci nebo široká veřejnost. Prádlo a šaty se tam předávají prostřednictvím podnikové sběrny.