Jde o partu tří mladíků z Jihlavy, kteří se prostě jen rozhodli, že potěší pár lidí, a přitom zažijí srandu.

Na začátku to přitom vypadalo docela nevinně. Lukáš Duba namluvil vtipné video a poslal ho Dominiku Kalnému. „Lukáš tam parodoval Rockyho, přišlo mi to hrozně legrační, tak jsem mu řekl, ať si na internetu založí svůj kanál s videi a pokračuje v tom. On řekl, že klidně, ale jedině, když do toho půjdu s ním," přibližuje Dominik. K nim se pak přidal Lukášův bratr Daniel.

Lukáš potom koupil kostým medvěda. „Když mi ho ukazoval, uvědomil jsem si, že to myslí vážně a že to bude něco víc než jen vtipné video," dodal Dominik.

A proč zrovna kostým medvěda? „Asi proto, že je roztomilý a taky mi hodně holek říkalo, že když jsem zarostlý, vypadám jak méďa. Tak mě tak napadlo, kdo by nechtěl objímat méďu?" usmál se Lukáš.

Pak kluci vyrobili cedule s nápisy objetí zdarma, koupili růže a vyrazili s kamerou do pražských ulic. „Když se ke mně Lukáš poprvé blížil v kostýmu medvěda, tak jsem si říkal, co to děláme? Modlil jsem se, aby se mi to zdálo. Ale Lukáš se ke mně rozběhl a začal mě objímat, to bylo fakt velký…" směje se Dominik. Kluci pak po chvilce narazili na skupinku asi deseti lidí, která se k nim sama rozeběhla a začala se s medvídkem vášnivě objímat. „To bylo takové prolomení ledu, kdy jsme tomu začali fakt věřit," dodal Dominik.

Objímání lidí zabralo klukům asi tři víkendy. Reakce lidí byly různé. „Někteří si mysleli si, že za růže chceme peníze, což byl pro nás šok, to nás nenapadlo. Lidi se spíš báli. Takže jsme jednu ceduli změnili a napsali jsme, že je to zdarma," přiblížil Lukáš. „Navíc Češi pro tohle moc nejsou, spíš cizinci byli nadšení. Tady v Jihlavě bych nechodil, to by mě všichni poslali někam," myslí se Dominik. A proč se do objímání vůbec pustili? „A proč ne? Je to sranda, dobrodružství. Posláním je rozdávat radost. Hlavně my jsme takoví komedianti, takže nás to naplňuje," vysvětlil Lukáš.

Z natáčení objímání kluci sestříhali sedmiminutové video, na jehož konci si medvěd najde slonici. Za tu se převlékl Lukášův bratr Daniel. „Oslík ze Schreka si taky našel dračici. Takže tím chceme říct, že láska prostě nemá hranic," uzavřel s úsměvem Daniel.


Zdroj: Youtube