„Loňský zájem o akci nás velmi potěšil, na Burger Street Festival dorazilo neuvěřitelných padesát tisíc návštěvníků. Pro větší pohodlí gurmánů jsme se letos rozhodli festival rozprostřít do tří dnů,“ řekla k tomu marketingová manažerka obchodního a zábavního centra Jana Vránová.

Na akci dorazí celkem jedenáct burgráren ze všech koutů republiky – kuchaři přijedou z Brna, Náchoda i z Moravskoslezského kraje. Řada z nich bude také vedle klasických hovězích dobrot připravovat vegetariánské speciály.

„Přijdou vám pštrosí burgery jako zvláštní počin? Nenechte se zmást, loni v rámci seriálu akcí Burger Street Festivalu několikrát jejich autoři vyhráli soutěž o nejlepší burger,“ přiblížila jedno z lákadel festivalu Vránová. Chybět nebudou ani stánky se sladkými mlskami a nápoji, bar s míchanými drinky a pivo z malého farmářského pivovaru.

Doplněním akce pak budou celodenní soutěže pro všechny jedlíky a hlasování o nejlepší burger Burger Street Festivalu v Jihlavě. Vstup je zdarma. Začátek je vždy v deset ráno a konec v devět hodin večer. (zm)